Çocuk Kitapları

Zoe Zor Öğreniyor Pdf indir

Zoe Zor Öğreniyor pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789750831843 sayfadan oluşan Zoe Zor Öğreniyor kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Marie Claude Fortin tarafından kaleme alınan Zoe Zor Öğreniyor isimli kitap 31.03.2022 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Zoe Zor Öğreniyor kitabını Lou Beachesne numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zoe Zor Öğreniyor pdf oku indir.

Zoe Zor Öğreniyor pdf indir

Zihinsel yetersizlik üzerine bir hikâye…

Zoe’nin hafif derecede zihinsel yetersizliği var. Beynindeki elektrik devreleri tam kapasite çalışmıyor. Gelgelelim bu duruma ve durumdan kaynaklanan yavaş öğrenme sorununa rağmen, ailesinin ve uzman kişilerın yardımıyla geliştirebileceği, ihmal edilmemesi gereken fazla kuvvetli yönleri de var.

Yetişkinler için bile yeni bir başlangıç tedirgin edici olabilirken, çocuklar için neden olmasın? Yeni bir kardeş, yeni bir okul, beklenmedik bir gelişme veya baş etmek zorunda kaldığımız heyecanlar, korkular, takıntılar, duygular… “Gerçek hayattan hikâyeler” dizisi, farklı duygu ve durumlara odaklanıyor. Çocuklara, yaşadıkları sorunlar karşısında yeni pencereler açabilecek resimli hikâyelere yer verilmesinin bunun yanında ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik bilgilendirici bir bölüm de yer alıyor.

Zoe Zor Öğreniyor kitap özeti

Zoe Zor Öğreniyor pdf oku

Zoe Zor Öğreniyor Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu