Çocuk Kitapları

Zirvenin Dibindeki Çocuk Pdf indir

Zirvenin Dibindeki Çocuk pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Zirvenin Dibindeki Çocuk kitabı 232 olarak çıkarılmıştır. John Boyne tarafından kaleme alınan Zirvenin Dibindeki Çocuk isimli kitap 9786052853245 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Zirvenin Dibindeki Çocuk kitabını 22.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zirvenin Dibindeki Çocuk pdf oku indir.

Zirvenin Dibindeki Çocuk pdf indir

Ve en sonunda Paris’in olduğu yöne baktı; dünyaya geldiğu şehre, her şeye sahip olduğu şehre… Ne var ki, mühim biri olma arzusu yüzünden hepsini reddetmişti. Artık Fransız olmadığını fark etti. Alman da değildi. Hiçbir şeydi. Evi yoktu, ailesi yoktu ve hak etmiyordu da.
 
Yıl 1936. Fransız annesi Emily, Alman babası Wilhelm ve köpeği Dgit gide artanyan ile birlikte Paris’te yaşayan yedi yaşındaki Pierrot Fischer, herhangi bir çocuktan farklı olmayan yaşamından tatmindur. Ne yazık ki, önce babasını sonra annesini kaybeden oğlanın yaşamı kısa süre içinde değişecek, onun için başka bir yerde, çiçeği burnunda bir hayat başlayacaktır. Lakin hayranlık duyup keşfettiği bu çiçeği burnunda dünya ve yapacağı seçimler ona çok pahalıya mal olacaktır…
 
Kendini zirvede sanırken en dipte bulan, bir yere kök salıp bir bütünün mühim bir parçası olmak isterken tamamen yersiz yurtsuz kalan, bu sevgi dolu, masum çocuğun kuvvetli olma hırsı ve yanlış seçimlerle parçalanan yaşam hikâyesini unutamayacaksınız.

Zirvenin Dibindeki Çocuk, 50’yi aşkın farklı dile çevrilerek sinemaya bir araya getirilenÇizgili Pijamalı Çocuk’un yazarı John Boyne’nun kaleminden, II. Dünya Savaşı’nın gölgesinde, tansiyonu yüksek bir roman.
 

Zirvenin Dibindeki Çocuk kitap özeti

Zirvenin Dibindeki Çocuk pdf oku

Zirvenin Dibindeki Çocuk Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu