Pdf Kitap

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin Pdf indir

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786052999578 sayfadan oluşan Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Brad Stulberg Steve Magness tarafından kaleme alınan Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin isimli kitap Peak Performance: Elevate Your Game dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin kitabını 27.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin pdf oku indir.

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin pdf indir

Zirve Performansi
 
Yeni Başari Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin
 
Doğru zihniyeti benimseyip, tükenmişlikten kaçınarak yaşamınızın
her alanında fiziksel ve zihinsel olarak üstün başarı sergilemek için Zirve Performansı’yla tanışın!
 
Hangi alanda çalıştığınız veya elinizde ne tür bir görev olduğu fark etmez çünkü insan performansını artıran birkaç ortak ilke mevcuttur. İster olimpiyatlara hazırlanıyor ister bir matematik teorisiyle çığır açmak istiyor isteğe göre de sanatsal bir başyapıt ortaya koymaya çalışıyor olun, sizi büyük başarılara götürecek uygulamaların birçoğu aynıdır. Daha önce McKinsey & Company’de danışmanlık yapan, şimdilerde de sağlık ve insan performansı bilimi hususunda yazılar yazan Brad Stulberg ile olimpik atletlere koçluk yapan performans bilimcisi Steve Magness, Zirve Performansı’nda bu uygulamaların sırrıni çözmek ve bunları herkesin en iyi performansını gösterebilmesi için anlaşılır kılmak maksadıyla el ele veriyor.
 
Bir kitap olarak türünün ilk örneği olan Zirve Performansı (atletik, entelektüel, sanatsal gibi) çeşitli becerilerin en iyi performansçılarının ilham verici hikâyelerini, her alanda performansı artıran bilişsel ve nörokimyasal etkenlere dair son bilimsel bulgularla bir araya getiriyor. Aynı zamanda performans artırıcı görevi görebilecek fakat geleneksel olarak göz ardı edilen yeni bağlantıları gün yüzüne çıkarıyor. Sonuç ise okurların (sıkı çalışma ve dinlenme döngüleri arasında gidip gelmek, verimi yükseltmek için zihni ve bedeni hazırlamak, benliği aşan bir amaç geliştirip onun gücünden yararlanmak gibi) çeşitli yollarla performanslarını nasıl artıracaklarını öğreneceği, bireylerin yaşamını değiştirmeye muktedir bir kitap!
 
Büyük performans bilimini ve çeşitli becerilerin büyük performansçılarının hikâyelerini gözler önüne seren Zirve Performansı, başarının sırlarını ortaya döküyor ve okurlara bunlardan nasıl faydalanabilecekleri hususunda klavuzluk ediyor. Siz de “oyununuz” ne olursa olsun, onu bir sonraki düzeyye çıkarmak istiyorsanız, aradığınız yol haritasını Zirve Performansı’nda bulabilirsiniz.

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin kitap özeti

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin pdf oku

Zirve Performansı Yeni Başarı Bilimiyle Oyununuzu İyileştirin, Tükenmişliği Önleyin Ve Gelişin Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu