Pdf Kitap

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı Pdf indir

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Serhat Yabancı tarafından kaleme alınan Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı kitabını 9786257220422 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı pdf oku indir.

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı pdf indir

Aile ve ilişki danışmanı Serhat Yabancı, Zihin Tuzakları’nda kendi kazdığımız çukurlara nasıl düştüğümüzü ve oradan nasıl çıkacağımızı anlatıyor. Zihin Tuzakları insanın yaşadığı duygusal açmazları konu alıyor ve kendinizle mutlu olmanın reçetesini veriyor.

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı PDF, Kitabı okumaya başlamadan önce bu KULLANMA TALİMATINI dikkatlice gözden geçiriniz.
• Bu kitabı okuduktan sonra saklayın. Daha sonra tekrar okumaya ihtiyaç duyabilirsiniz.
• Kitap ile ilgili size önerilen bir doz bulunmamakta. Dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz.

1. ZİHİN TUZAKLARI nedir ve ne için kullanılır?
Zihin Tuzakları; değersizlik, yetersizlik, sevilmeme korkusu, yalnız kalma endişesi gibi hislerle boğuşanlara özel olarak, Serhat Yabancı tarafından yazılmış bir kendine yardım kitabıdır.

2. ZİHİN TUZAKLARI nasıl kullanılır?
Zihin Tuzakları’nı evde, yolda veya rahat ettiğiniz herhangi bir yerde okuyabilirsiniz. Tekrar okumaya ihtiyaç duyduğunuz takdirde kitaba yeniden başlayabilirsiniz. Daha etkili olması için kitaptaki sorulara yanıt vermekten çekinmeyiniz.

3. Olası yan etkiler nelerdir?
– Endişelerden arınma
– Özgüven
– Özsaygı
– Kendin olma
– Gerçek mutluluk

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı kitap özeti

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı pdf oku

Zihin Tuzakları Kendine Yardım Kitabı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu