Pdf Kitap

Zenginliğin Kuralları Pdf indir

Zenginliğin Kuralları pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786059800389 sayfadan oluşan Zenginliğin Kuralları kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Richard Templar tarafından kaleme alınan Zenginliğin Kuralları isimli kitap Rules of Wealth dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Zenginliğin Kuralları kitabını 19.12.2018 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zenginliğin Kuralları pdf oku indir.

Zenginliğin Kuralları pdf indir

Refah içinde, elinizdeki kaynakları en iyi biçimde değerlendirdiğiniz bir yaşam için bilmeniz gereken her şey!
Bazı insanlar için para asla bir sorun olmuyor! Kolayca para kazanıyor, kazandıklarını basit bir şekilde elde tutuyor ve gün geçtikte git gide artan bir bolluk içinde yaşıyorlar adeta. Oysa bazılarımız, yalnızca para harcamayı becerebilinmekte ve elimizde avucumuzda hiçbir şey kalmıyor.
Acaba bu bireylerin farkında olduğu ve bizim fark edemediğimiz bir şeyler mi var? Acaba bir şeyler öğrenebilir miyiz bu insanlardan?
Tabii ki…
Bu insanlar zenginliğin kaidelerinı biliyor.
Zenginliğin kaideleri; daha fazla para kazanmanızı, sahip olduklarınızı akıllıca yönetmenizi ve paranızı daha mutlu, daha tatminkâr ve daha rahat bir yaşam için kullanmanızı  sağlayacak.
Hayalini kurduğunuz zenginliğe ulaşmak artık kolay bir şekilde!

Zenginliğin Kuralları kitap özeti

Zenginliğin Kuralları pdf oku

Zenginliğin Kuralları Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu