Çocuk Kitapları

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes Pdf indir

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes kitabı 144 olarak çıkarılmıştır. Tracy Barrett tarafından kaleme alınan Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes isimli kitap 9786053482420 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes kitabını 19.03.2014 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes pdf oku indir.

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes pdf indir

Xander, eski Mısır tanrısı Thoth’a ait gizemli bir tılsım ve onun her elli yılda bir zamanı durdurabilme gücü ile ilgili bir efsane duyar. Üstelik o efsunlu güne yalnızca bir hafta kalmıştır!
Lakin tılsım seneler önce Londra’daki bir müzede kaybolmuş, büyük büyük büyükbabaları Sherlock Holmes bu davayı neticelendiramamıştır.

Xena ve Xander kardeşler yarım kalan davayı tamamlamaya karar verirler. Lakin bu maceraya atıldıklarında, hâlâ tılsımın peşinde olan gizli düşmanların varlığından habersizlerdir!
İki kardeş, Sherlock Holmes’un bile çözemediği, tehlikelerle dolu bu davanın üstesinden gelebilecek midir?

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes kitap özeti

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes pdf oku

Zamanın Eskitemediği Dava / Sherlock Holmes Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu