Çocuk Kitapları

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş Pdf indir

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 64 sayfadan oluşan Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Reyhan Uluyol tarafından kaleme alınan Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 15 x 21 cm ebatındadır. Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş kitabını 9786057126535 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş pdf oku indir.

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş pdf indir

Salih Dede, iki kolunu açabildiği kadar açarak; “Sürpriiiz” dedi. Çocuklar şaşkındı. Gökyüzünde bu sürpriz de neyin nesiydi?
Salih Dede; “Bakın bakalım halımız neyin üzerinde uçuyor?” dedi. 
Çocuklar aşağıya doğru baktılar. Sonra başlarını kaldırıp gökyüzüne baktılar. Sonra tekrar aşağıya baktılar. Ama bu sefer daha dikkatli bir biçimde baktılar, baktılar… Dehşetle açılmış gözlerini dedelerine çevirdiler. Bir ağızdan bağırdılar; “Gökyüzü yere düşmüş dede. Üstelik yıldızları da dökülmüş. Pırıl pırıl parlıyor.” dediler. 
Küçük kahramanlarımız Ahmet ile Ayşe’nin macera dolu yolculukları Salih Dede’nin uçan halısıyla bu sefer göklerde devam ediyor. Kahramanlarımız gökyüzünde yere dökülen yıldızları heyecanla izlerken bir an önce kavuşmak istedikleri evlerine dönebilecekler mi?
Sevgili çocuklar, bulutsuz günlerde yeryüzüne pıt pıt diye düşen birkaç damla yağmur belki de bizim ufak afacanların özlem gözyaşlarıdır. Ne dersiniz? Macera dolu dönüş yolculuklarında ufak afacanlara eşlik etmek istemez misiniz?

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş kitap özeti

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş pdf oku

Zaman Gezginleri 4 / Gökyüzü Yere Düşmüş Yıldızlar Dökülmüş Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu