Çocuk Kitapları

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan Pdf indir

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yüzünde Güller Açan Keselisıçan kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Frank Tashlin tarafından kaleme alınan Yüzünde Güller Açan Keselisıçan isimli kitap 9786052079027 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yüzünde Güller Açan Keselisıçan kitabını 25.09.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yüzünde Güller Açan Keselisıçan pdf oku indir.

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan pdf indir

Bir zamanlar ormanda mutlu mutlu yaşayan, güleç yüzlü bir keselisıçan varmış. Bir gün yine bir ağacın dalına kuyruğunu dolamış aşağı sarkarken, piknikten dönen bir grup insan onu görmüş. Baş aşağı durduğu için yüzündeki gülümsemeyi somurtma zannetmişler ve onu mutsuzluktan kurtarmaya karar vermişler. Böylelikle de keselisıçanın mutlu yaşamı, hiç istemediği bir değişime uğramış…
Unutulmaz klasik Ayı Olmayan Ayı’nın yazarı Frank Tashlin, yine kısacık ama çok etkileyici bir hikâye anlatıyor. Sözü dikkate alınmayan, evinden zorla kente getirilip yüzündeki gülücükleri soldurulan keselisıçanın öyküsü, onca maceranın ardından gelen mutlu sonuyla okurlara umut vaat ediyor. Karikatür tadında resimlerle bezeli kitap, herkesin istediği gibi yaşama hakkına bir saygı duruşu niteliğinde.

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan kitap özeti

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan pdf oku

Yüzünde Güller Açan Keselisıçan Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu