Çocuk Kitapları

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti Pdf indir

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 160 sayfadan oluşan Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Hamit Yolcu tarafından kaleme alınan Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti kitabını 9786059495561 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti pdf oku indir.

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti pdf indir

Aylardan ağustostu… Ortada bırakın kar, su birikintisi bile gözükmüyordu. Nereden kar bulup da bize getireceklermiş. Bunları mahalledekilere anlatsam, dünya çapında inanmazlar.
Cesaretimi toplayıp yanlarına gitmeye karar verdim. Kevser’i, sağlam korunaklı bir yere oturttum. Bir yandan aşağıya inmeye, öte yandan da avazım çıktığı kadar bağırmaya başladım. Aklıma kötü şeyler gelmeye başladı, kayalardan yuvarlanmış olabilirler mi?
Biraz daha aşağıya indiğimde kuytu bir yerde mağara girişini gördüm. Var gücümle bir kez daha seslendim. Dedem koşarak dışarı çıktı. “Yusuf Ali, ne işin var burada! Buralar çok tehlikeli! Yavaşça yanımıza gel” dedi. Dikkatli bir biçimde ve düşme korkusuyla mağaraya indim. Haylazlıklarım içinde belki en heyecanlısı bu oldu. 
Kocaman bir mağara karşımda duruyordu. Yerde ağzına kadar kar dolu bir kuyu…

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti kitap özeti

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti pdf oku

Yusuf Ali’nin Maceraları 5 / Yaz Tatili Kar Şerbeti Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu