Çocuk Kitapları

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler Pdf indir

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Habib Bektaş tarafından kaleme alınan Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler kitabını 9786052031438 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler pdf oku indir.

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler pdf indir

Ödüllü yazar Habib Bektaş’ın, bilimkurgu ve fantastik öğelerden beslenen “Yokyüzler” serisi kitapseverlerle buluşuyor! 10 yaş ve üzeri okurlara yönelik olan seri, ilk kitapta dünyanın yüz yüze olduğu tehlikeleri; ikinci kitapta ise karanlıktan kurtulmak için verilen mücadeleyi konu ediniyor. Gerçeklerin fantastik öğelerle iç içe geçtiği “Yokyüzler” dizisi okurlarına, dünyanın geleceği ve bencilliğin zararları üzerine düşünme olanağı veriyor.

“Bilinemeyen tüm şeyler, yeni bilinmeyenlerin kilitli kapısını açabilecek anahtarlardır!”

“Yokyüzler”in ilk halkası olan İkiz Gezegenler, Habib Bektaş’ın önceden başka bir isimle yayımlanan ve baskısı tükenen kitabının gözden geçirilmiş metni ve yeni adıyla raflardaki yerini alıyor. İkiz Gezegenler, insanoğlunun Dünya’ya zarar veren bencilliği ve akıl almaz hırsı üzerine etkileyici bir okuma deneyimi vadediyor.

Dâhi bir dede, kendini köpek sanan bir papağan, iki garip kedi, tekerlekli sandalyesiyle çevrede fırtına gibi esen Burhan, ağabeyi Orhan ve deli fişek Ali. Çantalarında boyzap, tepegöz ve maymuncuk gibi bilumum yaratıcı alet edevatla her biri büyük bir vazifeye hazırlanıyormuşçasına taarruz ânını bekliyor. Peki, ama neye karşı?

12 yaşındaki Ali, gecenin bir yarısı kalkıp elini yüzünü yıkamak için banyoya gittiğinde enteresan bir gerçekle karşılaşır. Musluktan su yerine bambaşka cisimler akmaktadır. Acaba bu acayip cisimler yalnızca kendi evlerinin musluğundan mı akıyordur yoksa şehrin su şebekesine karışmış mıdır? Peki, susuz bir yaşam olabilecek olmadığına göre, Dünya’nın sonu mu gelmiştir? Ne yapıp edip bunu öğrenmelidir. Kendilerini Dünya’mızın ikiz gezegeninin sahipleri olarak tanıtan kimliği belirsiz bu canlılar kimlerdir? “Yokyüzler”!?
 
“Gezegenimizde bir çok hususta şaşıracaksınız. Tüm ezberlerinizi unutmanızı öneriyoruz.”

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler kitap özeti

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler pdf oku

Yokyüzler 1 / İkiz Gezegenler Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu