Ders Kitapları

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı Pdf indir

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 128 sayfadan oluşan YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Hakkı Kurban Celil Ural tarafından kaleme alınan YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 19 x 27 cm ebatındadır. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı kitabını 9786257602266 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı pdf oku indir.

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı pdf indir

İngilizceden sınava bir araya getirilenlar için bir araya getirdiğimız YÖKDİL denemeler ile karşınızdayız.
 
İçeriğinde güncel konular ve ÖSYM sınavlarında geçen güncel sözcükler içeren soruları ile bu kitaptaki denemeler, YÖKDİL sınavına bir araya getirilen adaylar için, sınav öncesi kendi düzeylerini görme fırsatı sunacaktır.
 
Kitapta bulunan deneme sınavları İngilizcedeki tüm konuları ve 5000’e yakın akademik kelimeyi sorgulamaktadır. Sınavların düzeysi C1 (Upper-Intermediate) olduğundan bu kitabı başarıyla tamamlamak size düzeyniz ile ilgili da bir bilgi verecektir. Kitaptaki denemelerin çözümlerinde konular ve sözcükler bi hayli sık tekrar edilmiştir. Adayın bu sık tekrarlarla bilgisi güncel tutması amaçlanmıştır. Bunun yanı sıra, kitabın içindeki sorular YDS ve YDT’ye girecek adaylara da hitap etmektedir.
 
Adaylar, bu kitaptaki denemeleri mutlaka ÖSYM’nin tespit ettiği süre ile çözüp gerçek bir sınav atmosferi yaratmalıdır. Her bir deneme sınavının bitimi ile birlikte önerimiz, çözümlerinin sıra sıra okunması ve not alınmasıdır. Denemelerin amacına ulaşması kesinlikle çözümleme bölümüne verilen önemden geçmektedir.
 
Kitabın basımına önayak olan kıymetli üstadımız Cesur ÖZTÜRK’e, Aziz ÇELİK ve Gamze ÇELİK’e müteşekkiriz. Kitabı baskıya hazırlayan Pelikan Yayınevi dizgicisi Utku ÇETİN’e emeğinden dolayı teşekkür etmek istiyoruz. En son kitabın hazırlık çalışmalarında bize verdikleri destek için ODAK DİL ailesine de teşekkürlerimizi paylaşmak istedik.
 
Celil URAL & Hakkı KURBAN

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı kitap özeti

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı pdf oku

YÖKDİL Sağlık Bilimleri Dijital Çözümlü 6 Deneme Sınavı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu