Edebiyat Kitapları

Yitik Kızlar Pdf indir

Yitik Kızlar pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yitik Kızlar kitabı 352 olarak çıkarılmıştır. Alex Michaelides tarafından kaleme alınan Yitik Kızlar isimli kitap 9786051982335 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yitik Kızlar kitabını 23.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yitik Kızlar pdf oku indir.

Yitik Kızlar pdf indir

Edward Fosca bir katil! Mariana bundan emin ama hiçbir şey yapamıyor. Çünkü Cambridge Üniversitesi’nde Yunan Tragedyası profesörü olan Fosca, bütün kampüsün hayran olduğu, yakışıklı, karizmatik ve lekesiz bir adam. Özellikle Genç Kızlar Kulübü denen özel hayran topluluğundaki öğrencileriyle enteresan bir yakınlığı var.
 
Bu kızlardan birinin merasimsel biçimde katledilmesi üzerine Mariana, psikoterapi uzmanlığını polise yardım için kullanmaya başlıyor. Eski okulu Cambridge’de, kuleler ve taş duvarların sardığı bu cennette, antik geleneklerin uğursuz bir şeyi sakladığının farkında. Lehinde görgü tanığı olmasına rağmen, katilin Edward Fosca olduğundan zerre şüphesi yok. Ama bir profesör neden öğrencisini öldürür? Ve neden Yunan mitolojisinin “genç kızı” Persephone’nin ayinlerinden ve yeraltı dünyasına yolculuğundan söz edip duruyor?
 
Kampüste yeni bir cesedin bulunmasıyla, Mariana’nın suçlunun Fosca olduğunu ispatlama çabası onu çöküşün kıyısına sürükleyecek bir saplantıya dönüşüyor.
 
Sessiz Hasta ile Goodreads Yılın En İyi Gerilim Romanı ödülünü kazanan Alex Michaelides’den, bugüne dek 40 dile çevrilmiş, soluksuz okuyacağınız bir roman.
 
 
“Michaelides’in uzun süredir beklenen romanı… Anlatımı kuvvetli ve karşı konulmaz.”
NEW YORK TIMES

Yitik Kızlar kitap özeti

Yitik Kızlar pdf oku

Yitik Kızlar Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu