Çocuk Kitapları

Yıldızlarla Uyumak Pdf indir

Yıldızlarla Uyumak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 144 sayfadan oluşan Yıldızlarla Uyumak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Mehmet Nuri Yardım tarafından kaleme alınan Yıldızlarla Uyumak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yıldızlarla Uyumak kitabını 9786054047802 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yıldızlarla Uyumak pdf oku indir.

Yıldızlarla Uyumak pdf indir

Güneydoğu Anadolu’muzun şirin bir kasabasında 1970’li senelerdayız… Aile, komşuluk ve akraba ilişkilerinin yoğun ve sıcak meydana geldiği altın dönem… Orta halli bir ailenin afacan çocuğu Kerem’in yaşamı, okuyucuyu değişik bir dünyanın gizemli yollarında gezdirirken tadı yüksek heyecanlar da yaşatıyor. Sosyal, kültürel ve dinî bir yaşamı bütün gerçekçiliğiyle benimseyen ufak çocuğun gözlemleri, okuyucuyu büyülüyor ve şaşırtıyor.

Romanda geleneklerin izini süren ve çocukluktan delikanlılığa uzanan zamandaki gencin azimli ve kararlı mücadelesi görülüyor. Başarıya doğru kendinden emin bir biçimde yapılan yürüyüşün büyülü macerası… Ailesiyle sevgi ve saygıveyayalı bir ilişki kuran, dostlarından hiçbir zaman kopmayan, kitap ve edebiyat aşkını yüreğinde hep taşıyan Kerem’in bu enteresan hikâyesini çok seveceksiniz.

Yıldızlarla Uyumak yahut idealist bir çocuğun zafer koşusu…

Yıldızlarla Uyumak kitap özeti

Yıldızlarla Uyumak pdf oku

Yıldızlarla Uyumak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu