Çocuk Kitapları

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera Pdf indir

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera kitabı 156 olarak çıkarılmıştır. Kolektif tarafından kaleme alınan Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera isimli kitap 9786050940909 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera kitabını Star Darlings numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera pdf oku indir.

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera pdf indir

Leona derslerine çok çalısır, bunun bunun yanında Yıldız Kızları müzik grubunun bas vokalisti olmak da onu çok mesgul ediyor. Yıldızfonlar çalmaya baslıyor ve kızlar Dilek Diyarı’na bir yolculuk daha yapılacagını anlıyor.
Bu sefer sıra kendisine gelince Leona heyecandan havalara uçuyor. Bir an önce Dilek Diyarı’na gidip basarılı bir Dilek Gerçeklestirici olmak için sabırsızlanıyor. Ama bir sorun var: Geri Sayım Saati durmadan önce kendi isteklerini bir kenara bırakıp dilekçisinin ne istedigini tam anlamıyla anlayabilecek mi?

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera kitap özeti

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera pdf oku

Yıldız Kızları – Vega ve Gizemli Macera Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu