Çocuk Kitapları

Yeteneksiz Pdf indir

Yeteneksiz pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeteneksiz kitabı 244 olarak çıkarılmıştır. Gordon Korman tarafından kaleme alınan Yeteneksiz isimli kitap 9789752206823 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yeteneksiz kitabını 21.02.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeteneksiz pdf oku indir.

Yeteneksiz pdf indir

Üstün yetenek mektubu elimde hışırdadı. Akademi’ye gidersem beni bulamazdı. Orası süper zekâlarla örnek öğrenciler diyarıydı; bronz bir küreyle cam kapıları tuz buz eden bir çocuğu arayacakları son yer…
Ruhumun derinliklerinden cılız bir ses, “Boş versene! Hayatta olmaz! Üstün kabiliyetliler programında on dakika bile dayanamazsın! Şu dünya çapında senden yeteneksiz bir kişi daha yok!” dedi.
 
Donovan Curtis, okulda yaptığı büyük eşek şakasıyla bu sefer çizgiyi aştığına emindir. Ama bir karışıklık sonucu, başı derde gireceğine Üstün Yetenekliler Akademisi’ne gönderilir. Burası saklanmak için harika bir yerdir! Lakin orada kalabilmesi; matematikte, fende -genelde her alanda- yeteneksiz olan Donovan’ın, IQ’su dâhi düzeysinde olan çocukları kandırmayı başarmasına bağlıdır. Ablasının kobay olarak kullanıldığı bir ders… Olaylı bir ortaokul dansı… Şaşırtıcı bir çıkışla beklenmedik bir zafere imza atan robot… Donovan’ın kendine özgü kabiliyetleri, üstün kabiliyetliler programındaki çocukların tam da gereksinimi olan niteliklerdir belki de.
 
“…keyifli ve çocukların iç dünyasına bakan bir kitap…” – Publishers Weekly
“Yetenek(siz), gölgede kalanların öne çıktığı bir hikâye arayan okurlar için bulunmaz hazine.” – VOYA

Yeteneksiz kitap özeti

Yeteneksiz pdf oku

Yeteneksiz Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu