Çocuk Kitapları

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Lucy Maud Montgomery tarafından kaleme alınan Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786254074851 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

Mathew ve Marilla Cuthbert kardeşler ileride çiftliğin işlerini de çekip çevirmek için bir erkek çocuk evlat edinmeye karar verirler. Lakin çocuk bakımevi on bir yaşında Anne Shirley adında kırmızı saçlı, çilli, zayıf ve sürekli olarak konuşan bir kız çocuğu gönderir.

Abi kardeş kızı geri göndermeyi düşünürler. Lakin kızla geçirdikleri birkaç saat içinde kızı çok severler ve üçü için hayat asla aynı olmayacaktır.

Büyüyüp küçülmüş birisi olan Anne, yalnızca geldiği evi değil Avonlea’da yaşayan herkesin yaşamlarına bir biçimde dokunmayı başarmakla yetinmeyip başarılı bir öğrenci de olacaktır.

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Yeşilin Kızı Anne Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu