Çocuk Kitapları

Yeşil Gözlü Kardan Adam Pdf indir

Yeşil Gözlü Kardan Adam pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 112 sayfadan oluşan Yeşil Gözlü Kardan Adam kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Tacettin Şimşek tarafından kaleme alınan Yeşil Gözlü Kardan Adam isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 12.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yeşil Gözlü Kardan Adam kitabını 9786059501323 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeşil Gözlü Kardan Adam pdf oku indir.

Yeşil Gözlü Kardan Adam pdf indir

Çok sevgili okur!
Anneye Benzemek Güzeldir, Üç Ortak Otuz Balık, Kırılan Yumurta, Ver Elini Gökyüzü, Yeşil Gözlü Kardan Adam, Sana Gelirim Anne, Rüzgâr Kuşu, Kel Başa Şimşir Tarak, Yunus Dede, Kürdan Kız bu kitaptaki hikâyelerin adları. Kürdan Kız bölümündeki her hikâyede, hikâye ile aynı adı taşıyan bir şiir saklı. Sizin de şiirleriniz, hikâyeleriniz olmalı. Saadet Ceylan’ın resimlediği kitabı okuduktan sonra siz de hikâyelerinizi ve şiirlerinizi yazmak istemez misiniz?
 
Çocuklar dünyanın en enteresan masallarına mı, yoksa kendi hikâyelerine mi inanırlar? Hiç şüphesiz kendi yaşadıkları hikâyelere inanırlar. Masallar dinledikçe güzelleşir. Çocukların hikâyeleri ise gerçek oldukları için masallardan daha güzeldir. Çünkü gerçek, hayalden daha çok iz bırakır ve kolay kolay unutulmaz. Tacettin Şimşek, tıpkı çocukluğunda yaşadığı gibi hikâye anlatmayı seven bir şair ve yazardır. Yeşil Gözlü Kardan Adam kitabında yalnızca hikâye anlatmıyor, şiir oyununa da çağırıyor sizleri. Hikâyeleri okuyunca bakalım içinizdeki hikâyeci mi önce uyanacak yoksa şair mi? İkisi birden uyanırsa ne mutlu bize!
 
Mustafa Ruhi Şirin

Yeşil Gözlü Kardan Adam kitap özeti

Yeşil Gözlü Kardan Adam pdf oku

Yeşil Gözlü Kardan Adam Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu