Edebiyat Kitapları

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Pdf indir

Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 224 sayfadan oluşan Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Emine Tavuz tarafından kaleme alınan Yere Yakın Yıldızlara Uzak isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabını 9786051736518 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf oku indir.

Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf indir

“Her kalp atışının bir hikâyesi vardı.”
 
Bestegül her sabah yaptığı gibi, o sabah da okula gitmek için evden ayrıldığında, kaderinin on üç diğer insanla birleşeceğini halen bilmiyordu. O sabah metroya bindi ve son durağa kadar seyahat etti fakat son duraktan çıkamadı. Onunla birlikte diğer on üç kişide metro istasyonunda mahsur kaldı ve o an ortak hikâyelerinin ilk kalp atışı  kulakları sağır etmeye başladı.
 
Enkaz altında mücadele etmeleri gereken şeyler vardı.
 
Açlık, susuzluk, özlem, keder, hüzün, ölüm…
 
Kalpleri korkuyla çarparken ansızın aralarından biri öldü ve diğerleri de enteresan nedenlerle onu bir bir takip etti. Tüm bu ölümler kalplerinde ve beyinlerinde derin izler bırakırken, yapabildikleri tek şey enkaz altından kurtarılmayı beklemek oldu.
 
Şimdi birimiz buradan çıkacak, kurtulacak. Çekildiğimiz fotoğrafları alıp bir çerçeveye koyacak, çerçeveyi bir duvara asacak, geçip karşısına bizi izleyecek. Zaman o anda donacak. Şimdi birimiz sağ kalacak ama solu ölmüş olacak. Birimiz, birimizin duvarına asılmış bir çerçevenin içinde yaşlanacağız. Birimiz için şarkı bitecek, fakat her ikimiz de dans etmeyi bırakacağız.
 
Anlıyor musun?
Anlamıyorsun.
Çünkü beni duymayı bıraktın.
Zaten, ben de konuşmayı…

Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitap özeti

Yere Yakın Yıldızlara Uzak pdf oku

Yere Yakın Yıldızlara Uzak Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu