Çocuk Kitapları

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 Pdf indir

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 kitabı 192 olarak çıkarılmıştır. Miyase Sertbarut tarafından kaleme alınan Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 isimli kitap 9786052031247 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 kitabını 18.10.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 pdf oku indir.

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 pdf indir

Aradığın şeyi bulana kadar bütün odalar senindir.

Eski bir tabloya hapsedilen soylu bir kız, tamamlanamayan efsunlu bir nakış, yaptıkları pahasına yok edilmeyi göze alan bir erik ağacı, çizdiği resim beğenilmediği için beş yüz yıl önce katledilen on altı yaşında bir ressam ve sabırsızlıkla gerçek bedenine kavuşacağı ânı bekleyen üç buçuk harfli Canan…   

Ölüm âlemine gitmemek için uzun süredir direnen ve Ara Âlemde tutunmaya çalışan Canan yeniden dirilebilmek için her şeyi denemeye hazır. Tarlakoz’un tuzağına düşmeden bedenini bulmanın yollarını arayan bu çaresiz ruh artık titreşimlerden oluşan bir bulut olmak istemiyor. Bedensiz bir ruh neye yarar? Beden varsa hayat mevcuttur.
 
Aradığı şey mi Canan’ı çağırıyor, yoksa o mu aradığını çağırıyor? Ayrı düşen ruh ve beden birbirine böyle mi kavuşur? Ölüme teslim olmamaya karalı görünen Canan umudu arada bir mezarlıktaki bir ağaçta, arada bir toprağı eşeleyip duran bir tırtılda, arada bir anlamlandırılamayan harflerde, arada birse eksik kalan bir nakışta arıyor. Yarı buçuk yaşamıyla ölüme kafa tutarken kaderi Marlon adında genç yaşta ölen bir ressamınki ile kesişiyor. Peki, Ara Âlemdeki başka bir ruh ötekine nasıl yardım eli uzatabilir?..

Miyase Sertbarut’un, geceleri saat üç buçukta uyanıp yazdığı “Ara Âlem” dizisinin üçüncü ve son halkası, okurlarını, farklı yüzsenelera ait iki gizemli ruhun varoluş mücadelesine ortak ederek, tanınmış bir yeniden doğuş hikâyesi anlatıyor.

Kaan Demirçelik’in kişiliğistik çizimleriyle öykü ile son derece bütünleşik bir fantastik dünya yarattığı Ara Âlem 3 – Yeniden Doğuş, “İnsan yalnızca kendi yaşamı için mi var?”,“Hayat dediğimiz şey ortaklaşa bir üretim değil midir?” gibi can alıcı sorular ekseninde, bilinmezliklerle dolu bir maceranın sırlarını açığa çıkarıyor.
 
Avucuyla havadaki cümleleri yakalayabilenlerin hayat verdiği bu hikâye, Ara Âlem’de yeniden canlanmayı bekleyen bütün yalnız ruhların yolunu aydınlatıyor…

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 kitap özeti

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 pdf oku

Yeniden Doğuş / Ara Alem 3 Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu