Çocuk Kitapları

Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Pdf indir

Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Altın Kitaplar aracılığıyla çıkarılan Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Kitabı 328 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar kitabı 13.50×19.50 cm‘dir. Şubat 2018 nolu ISBN numarasına sahip Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar kitabının yazarı James PattersonYeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar PDF indirebilirsiniz. 

Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Kitabı Pdf indir

Adım Sammy Hayes-Rodriguez. Ben, sıradan bir çocuğum… Ama robotlarla dolu bir evde yaşıyorum!

Bazı zaman bu çok müthiş bir şey oluyor. Blitzen’ımız var bizim, kocaman çim biçme makinemiz; Bay Silparlat var, çılgın uşağımız; Kapgetir var, o da (Dışkı toplayıcısına ihtiyaç duymayan) robot bir köpek ve daha bir sürü başka robotumuz var. Aramıza en yeni katılanın adı E. Şimdiye dek gördüğüm en berbat robot. Çok sinir bozucu bir şey. Ukala dümbeleğin teki. Kendini öz kardeşim olduğuna inandırmış. Üstelik artık benimle aynı okula gidecek!

Etiketler: Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Pdf oku , Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar Pdf kitap indir, Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar pdf oku ücretsiz, Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar kitap indir ücretsiz, Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar pdf indir yandex, Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar pdf oku özet, Yeni Kardeşim Bir Robot James Patterson Altın Kitaplar kitap özeti. 

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu