Pdf Kitap

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı Pdf indir

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı PDF

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 176 sayfadan oluşan Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Sinan Canan tarafından kaleme alınan Yeni Dünyanın Cesur İnsanı isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 14.5 x 23 cm ebatındadır. Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitabını 9786059218955 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf oku indir.

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf indir

Herkese Merhabalar Yeni Dünyanın Cesur İnsanı!

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı PDF, Bu kitap senin için yazıldı. Burada tüm deneyimim, bilgim ve içtenyetimle, sana insan olarak hep unuttuğumuz ama her zamankinden daha çok hatırlamamız gereken temel konulardan bahsedeceğim.

Artık yeni bir dünya, yeni dertler ve yeni imkânlar var. Bu yeni dünya çapında nasıl var bulunacağımızı yine bizler belirleyeceğiz. Yepyeni dertlerin çözümleri, çiçeği burnunda ve cesur bakış açıları istiyor. Bunun için ezberleri ve alışkanlıkları bir kenara bırakıp, her şeyi yeniden sorgulayıp, yeni farkındalıklar geliştirecek cesur insanlar gerek. İşte sen, Yeni Dünyanın Cesur İnsanı; kendini ve bizi “bu dertlerden” nasıl kurtaracaksın, bunun peşindeyim.

Bu kitap, yaşamında yeni ve kritik kararlar vereceğin zamanlarda sana destek olmak, unutmuş olabileceklerini hatırlatmak maksadıyla yazıya döküldü. Umarım katkısı olur…

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı kitap özeti

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı pdf oku

Yeni Dünyanın Cesur İnsanı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu