Edebiyat Kitapları

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf indir

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 360 sayfadan oluşan Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. İpek Ongun tarafından kaleme alınan Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitabını 9786053047131 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf oku indir.

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf indir

İki kuşak…
Serra ve Selin…
Anneler ve kızları…
Serra ve dostları, artık genç kadınlara dönüşmekte olan kızlarıyla alakalı yaşananları tartışıyor, paylaşıyorlar.
Selin ve dostlarıysa…
Hayatı ve değerleri tanımaya, duyguları ve aşkı anlamaya çalışıyorlar.
 
 
 

 

Gençler için kaleme aldığı romanları, kişisel gelişim ve yaşama kültürü kitaplarıyla nesillerdir hem gençlere okuma sevgisini aşılayan hem de aileleriyle iletişimlerinde yol gösterici bir köprü kuran İpek Ongun’un yeni romanı Yeni Bir Aşk raflarda yerini aldı. “Bir Genç Kızın Gizli Defteri” serisinin on üçüncü ve son romanı olan Yeni Bir Aşk, yazarın diğer romanları gibi sürükleyici hikâyesiyle gençlerin poblemlerinı anlama, onlara sosyal, kültürel ve duygusal anlamda yol gösterme, ailelerine ise genç neslin bakış yönünden görebilmeyi hatırlatma yönünden benzersiz bir koleksiyonu tamamlıyor. 
 
Yeni Bir Aşk’ta annesi Serra gibi yaşadığı her sevinci, üzüntüyü, heyecanı günlüğüyle paylaşan Selin artık bir lise öğrencisi. Çeşme’de geçirilen neşeli tatilin ardından senelerdır tanıdığı dostlarının bildik, güvenli ortamından çıkıp yeni bir sınıfta, bilmediği öğrencilerle başladığı okul yılı onu başta tedirgin etse de ufukta içini kıpır kıpır eden ihtimaller de yok değil.
Olgunluğu ve dürüstlüğü aracılığıyla hem yeni arkadaşlar edinen hem de ailesinin güvenini kazanan Selin yine doğaya, hayvanlara ve insanlara faydası olacak işler yapmanın, farkındalık oluşturmanın peşinde. Tabii arada hayal kırıklıkları, kalp çarpıntıları ve gelecek planları her genç kız gibi onun da kafasını karıştırıyor. Lakin okulun sonunda yolunu gözleyeceği büyük sürpriz onu bekliyor.
 
 
 

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 kitap özeti

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 pdf oku

Yeni Bir Aşk / Bir Genç Kızın Gizli Defteri 13 Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu