Çocuk Kitapları

Yemeğini Arayan Tırtıl Pdf indir

Yemeğini Arayan Tırtıl pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yemeğini Arayan Tırtıl kitabı 44 olarak çıkarılmıştır. Tülin Kozikoğlu tarafından kaleme alınan Yemeğini Arayan Tırtıl isimli kitap 9786054119240 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yemeğini Arayan Tırtıl kitabını 17.11.2012 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yemeğini Arayan Tırtıl pdf oku indir.

Yemeğini Arayan Tırtıl pdf indir

Tulin Kozikoğlu’nun yazdığı Yemeğini Arayan Tırtıl, meraklı bir tırtılın şehrin etrafındaki yolculuğunu konu alıyor. Karnını doyurmak için yaprak arayan tırtıl uzun bir yolculuğa çıkıyor ve bu sırada Ayşe adında ufak bir kızla tanışıyor.

Meraklı Gezginler Serisi’nin birinci kitabı olan Yemeğini Arayan Tırtıl’da çocuklar bu tırtıl ile birlikte şehirde gezerek önce bir okula, sonra bir parka, ardından bir kütüphane ve son kez bir tiyatroya gidiyorlar. Her bir mekânda çocukların karşısına kocaman kapılar çıkıyor. Yana açılan sayfalar aracılığıyla çocuklar kendilerini kocaman bir sınıfın yahut kütüphanenin içinde buluyorlar. Bunun yanı sıra bu açılan sayfalar aracılığıyla meraklı okuyucular da bu yolculuğun bir parçası oluyor.

Burcu Musselwhite’ın çizimleriyle hayat bulan hikâyenin her bir sayfasında okuyucuları rengârenk resimler bekliyor. Çizimlerdeki ayrıntılarla minik tırtılın yolculuğu çok daha keyifli bir hale geliyor.

Yemeğini Arayan Tırtıl, üç yaş ve üzeri çocukların keyifle okuyacağı, merak etme ve keşfetme duygularını kuvvetlendiren, rengârenk bir kitap.

Bütün meraklı gezginler için yolculuk başlıyor!

Yemeğini Arayan Tırtıl kitap özeti

Yemeğini Arayan Tırtıl pdf oku

Yemeğini Arayan Tırtıl Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu