Çocuk Kitapları

Yedi Krallık Pdf indir

Yedi Krallık pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 288 sayfadan oluşan Yedi Krallık kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Metthew Spencer tarafından kaleme alınan Yedi Krallık isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yedi Krallık kitabını 9786059484329 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yedi Krallık pdf oku indir.

Yedi Krallık pdf indir

İskoçya’nın bu güzel bölgesinde eskiden fazla geniş alana yayılan bir orman vardı. Bu orman, dağların ve vadilerin büyük bir kısmını kaplıyordu. Bölgenin kenar kısımlarında hâlâ bu ormanların kalıntılarına rastlanmaktadır. Halkın efsaneleştirdiği ve şarkılara konu yaptığı kanun kaçakları buraya gizleniyorlardı. Bazı büyük savaşlarının bir kısmı da burada yaşanmıştı. İşte hikâyemiz de burada geçiyor.
Zalim soylular tarafından ezilen halk, sürgündeki Kral Antuan’ın İskoçya’ya dönmesini ümitsizlik ve sabırsızlıkla bekliyordu. Asillerin zalim baskısı, onun ülkede olmadığı zamanda tahammül edilmez bir hâl almıştı. Şatolarını birer kale hâline getiriyorlar, komşuları olan soylu bireyleri emirleri altına almaya çalışıyorlar, ülkedeki karışıklıktan yararlanmak için kuvvet topluyorlardı.
İskoçya’nın fethedişinin üzerinden en az üç nesil geçmiş olmasına rağmen, akan kanlar unutulmamış, dil ve menfaat birliği kurulamamıştı. Yenenlerle yenilenler, birbirlerine düşman iki topluluk hâlinde yaşamaya devam ediyorlardı. Yenenler hâlâ zaferlerinin gururu içindeydiler. Ötekiler ise, yenilgilerinin utancı altında eziliyorlardı.

Yedi Krallık kitap özeti

Yedi Krallık pdf oku

Yedi Krallık Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu