Çocuk Kitapları

Yazlar da Geçer Pdf indir

Yazlar da Geçer pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 136 sayfadan oluşan Yazlar da Geçer kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Aydoğan Yavaşlı tarafından kaleme alınan Yazlar da Geçer isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Yazlar da Geçer kitabını 9789752123380 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yazlar da Geçer pdf oku indir.

Yazlar da Geçer pdf indir

Çok doğru: Yazlar, tıpkı rüzgârlar gibi gelir ve geçer. Biz de o yazlardan ardımızda yüzlerce anı bırakarak geçeriz. Sevilerimiz, kırgınlıklarımız, umutlarımız, hayal kırıklıklarımız; hepsi, hepsi geride kalır. Kimi bizi yaralayıp geçmiştir artık, kimi ise yaralarımızı sararak…
 
Gözde kolejli bir genç kızdır. Yaz aylarını taşrada, dedesinin çiftliğinde geçirmek zorunda kalır. Çiftlik çalışanı Kerim’i tanıyıp onunla toprağı, suyu, hayvanları, bir şeyler üretmeyi sevdikçe yabancılığından kurtulur. Çünkü sevgi emektir ve insan bir şeyleri fakat emek verdiği zaman sevebilir.
 
İlk gençlik edebiyatımızın usta kalemlerinden Aydoğan Yavaşlı bu romanıyla genç okurlarına, sürekli olarak özen isteyen insan ilişkilerini hatırlatmak istiyor.

Yazlar da Geçer kitap özeti

Yazlar da Geçer pdf oku

Yazlar da Geçer Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu