Çocuk Kitapları

Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Pdf indir

Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Beyaz Balina Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Kitabı 32 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. Kuşe Kağıt baskı ile çıkan Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları kitabı 24.50×24.50 cm‘dir. Aralık 2020 nolu ISBN numarasına sahip Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları kitabının yazarı Ciara FloodYatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları PDF indirebilirsiniz. 

Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Kitabı Pdf indir

Efe yeni yatağında uyuyacağı için çok heyecanlı. Ama tam yatağına yatacakken bir de ne görsün! Yatağında bir denizaygırı var! Üstelik bu denizaygırı uyumak bilmiyor. Efe onu uyutabilmek için her yolu deniyor. Ona süt içiriyor, ninni dile getiriyor, üstünü kat kat battaniyeyle örtüyor ama nafile. Denizaygırı bana mısın demiyor. İyice uykusu gelen Efe bu davetsiz misafiri uyutup yatağına yatabilecek mi acaba?

Etiketler: Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Pdf oku , Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları Pdf kitap indir, Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları pdf oku ücretsiz, Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları kitap indir ücretsiz, Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları pdf indir yandex, Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları pdf oku özet, Yatağımda Denizaygırı Var! Ciara Flood Beyaz Balina Yayınları kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu