Çocuk Kitapları

Yaşamın Kısa Tarihi Pdf indir

Yaşamın Kısa Tarihi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaşamın Kısa Tarihi kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Idan Ben-Barak Philip Bunting tarafından kaleme alınan Yaşamın Kısa Tarihi isimli kitap 9789755873688 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Yaşamın Kısa Tarihi kitabını 14.02.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yaşamın Kısa Tarihi pdf oku indir.

Yaşamın Kısa Tarihi pdf indir

Yaşamın nasıl başladığına dair minik bir anlatı… 
Bu Kitabı Yalama ve İçinde Bir İskelet Var! kitaplarının yaratıcısı Idan Ben-Barak’tan, tek bir hücrenin tüm dünyanın kaderini nasıl değiştirdiğine ilişkin ”minik” bir anlatı: Yaşamın Kısa Tarihi
Çocukları, canlılığın kökeni üzerine bilimsel bir zaman yolculuğuna çıkaran bu enteresan öykü; bireylerin yüzsenelerdır açıklığa kavuşturmaya çalıştığı ”Yaşam nedir?” ve ”Nasıl ortaya çıkmıştır?” sorularına da yanıt arıyor. 
Philip Bunting’in ele avuca sığmaz görselleriyle renklenen kitap, kolay anlaşılır ve ikna edici açıklamalar eşliğinde yaşamın kaynağını merak uyandırıcı bir anlatıya dönüştürüyor.
Yaşam, harekettir! Enerjidir! Güçtür! Bilgidir! Sonsuz varyasyonla üreyen bir inşadır…
Yaşamın ortaya çıkışı nasıl mı oldu peki? Bir başka deyişle, her şey nasıl mı başladı?
Çok, çok eskiden, nedenini ve nasılını kimselerin bilmediği enteresan bir baloncuk çıktı ortaya. Özel bir baloncuktu bu. Öncelikle, yaşayan bir hücreydi ve birazcık farklıydı. Bu akıllı baloncuk aslında hepimizin atasıydı ve yaşamın gizemli hikâyesi de işte tam anlamıyla böyle başladı…
Yaşamın Kısa Tarihi, minik okurların gezegenimize çok daha yakında zamandan bakmalarına fırsat tanıyor ve herkesi, renkli bilgiler ışığında, geçmişi milyarlarca yıl öncesine dayanan bir öyküyü yeniden keşfetmeye çağırıyor.

Yaşamın Kısa Tarihi kitap özeti

Yaşamın Kısa Tarihi pdf oku

Yaşamın Kısa Tarihi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu