Çocuk Kitapları

Yaşamın Evrimi Pdf indir

Yaşamın Evrimi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yaşamın Evrimi kitabı 40 olarak çıkarılmıştır. Anna Hatzimanoli tarafından kaleme alınan Yaşamın Evrimi isimli kitap 9786055648831 dilinde ve Kuşe Kağıt ebatındadır. Yaşamın Evrimi kitabını 07.10.2020 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yaşamın Evrimi pdf oku indir.

Yaşamın Evrimi pdf indir

Büyülü doğasını ve tüm güzelliklerini korumak için, dünyamızın değerini anlamamız ve her şeyden önce onu tanımamız gerekir. Haydi o zaman, evimizi, Dünya gezegenini, uçsuz bucaksız Evren’in içindeki bu küçücük noktacığı tanıyalım! İşte bu amaçla, siz çocuklara Dinozor Çocuk olarak Zincir Dizisi’ni yayımlıyoruz.
Deneyler, karşı karşıya geldirmalı tablolar, on dakikalık bir piyes, aklınıza takılabilecek sorular ve sözlük bölümüyle güçlendirilmiş, öğretirken eğlendiren, masal tadında ama bir o kadar da bilgi yüklü bir dizi bu.
Bu ilk kitapta, yaşamın evrimini öğreniyoruz. Mikroskobik bakterilerden bireylerin ortaya çıkışına, denemeler ve yenilgilerle milyonlarca yılda sona eren yaşamın zorlu yolculuğuna birlikte çıkıyoruz.

Yaşamın Evrimi kitap özeti

Yaşamın Evrimi pdf oku

Yaşamın Evrimi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu