Çocuk Kitapları

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) Pdf indir

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 152 sayfadan oluşan Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) kitabı Ciltli olarak çıkarılmıştır. Psikolog Tuncel Altınköprü tarafından kaleme alınan Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) kitabını 9786059562157 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) pdf oku indir.

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) pdf indir

KENDİ MACERANIZI YAŞAYIN!
Bir gazetecisiniz. Bütün hayaliniz dünyaca ünlü bir TV muhabiri olmak… Görevle gittiğiniz Avustralya dönüşü, uçağınız kazaya uğruyor. Vahşi doğada, çok çetin koşullarda bir başınıza kalıyorsunuz. Yaşamak için ne yaparsınız? Nasıl hayatta kalırsınız? Uygar dünyaya nasıl ulaşırsınız? Daha da mühimsi, dünyanın hayranlık duyduğu başarılı, zengin ve ünlü bir TV muhabiri nasıl olursunuz?
Bu kitapta tam 14 farklı son var… Kimi iyi, kimi kötü… Romanın sonunda, yaşamı filmlere, romanlara konu olan, başarılı, ünlü ve zengin bir TV muhabiri olmanız olabilecek… Kurulan bir tuzakta yaşamınızdan olmanız veya vahşi doğada yitip kaybolmanız da… Bütün bunları, romanı okurken sizin vereceğiniz kararlar belirleyecek.
BU KİTABIN KAHRAMANI SİZSİNİZ!

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) kitap özeti

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) pdf oku

Yaşamak İçin / Macera Geçidi 12 (Ciltli) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu