Çocuk Kitapları

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi Pdf indir

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yarış Domuzu Uzunburun Rudi kitabı 160 olarak çıkarılmıştır. Uwe Timm tarafından kaleme alınan Yarış Domuzu Uzunburun Rudi isimli kitap 9789752734289 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yarış Domuzu Uzunburun Rudi kitabını 22.10.2008 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yarış Domuzu Uzunburun Rudi pdf oku indir.

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi pdf indir

“Biliyor musunuz bizim evde bir domuz var, ama ufak kız kardeşim Zupi’den söz ettiğimi sanmayın sakın.”
Her şey itfaiye yararına yapılan bir çekilişle başlar. Zupi ikramiye olarak bir domuz yavrusu elde etmiştir. Babasının suratı derhal asılır; ev sahipleri Bay Buzelmayer’in de pek sevindiği söylenemez.
“Evimden defolun!” diye haykırır ve tüm aileyi yavru domuzlarıyla birlikte kapının önüne koyar. Bu durumda Rudi’yi de yanlarında barındırabilmek için babaları futbol sahasına bekçi olur, Rudi de takımın maskotu, ta ki hakemden kırmızı kart görene kadar. Bu ağır bir darbedir, çünkü artık kulübün yönetim kurulu, domuzun spor tesisi içinde kalabilmesi için sanatsal bir becerisi olduğunu ispatlamasını istemektedir. Rudi fakat ve fakat böylelikle orada kalabilecektir…

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi kitap özeti

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi pdf oku

Yarış Domuzu Uzunburun Rudi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu