Edebiyat Kitapları

Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Pdf indir

Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ephesus Yayınları aracılığıyla çıkarılan Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları Kitabı 432 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 2. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları kitabı 13.50×21.00 cm‘dir. Ağustos 2021 nolu ISBN numarasına sahip Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları kitabının yazarı Maral AtmacaYaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları PDF indirebilirsiniz.

Yaralasar 3 (Ciltli) Maral Atmaca Ephesus Yayınları Kitabı Pdf indir

Ve ben bugün biraz daha ölmüştüm fakat hiç ağlamamıştım. O, sırtıma dört kırbaç vurduğunda bile tek bir damla gözyaşı dökmemiştim. Gözlerim doluyor ama gözyaşlarım gözlerimin çukurundan akmıyordu. Her darbeyle gözyaşlarım kuruyup kalıyordu. Hayır, ben ağlayamıyordum. Alaz Altuğ Sipahi beni bu adamın insafına bıraktığı gece ben ağlamayı bırakmıştım.

Yaralasar 3 (Ciltli) - Maral Atmaca - Ephesus YayınlarıYaralasar 3 PDF, Damgacının kimliği ortaya çıkmıştır. Ettiği türlü işkenceler neticesinde hayatta kalmayı başarabilen Yarasalar artık damgacıdan iki kere alacaklıdır.

Ama kaçırılmalarının yaralarını sarmaya çalışırken darmadağın olmuşlardır. Peki Sedef, Naz, Kuzey ve Yiğit son olanlardan sonra hayatta kalmayı başarabilmiş midir? Alaz Altuğ Sipahi’nin hem Yarasalar hem de damgacı için yeni planları mevcuttur. Damgacı artık köşeye sıkışmıştır. Ya sonsuza kadar kaçacak veya ölüme razı olacaktır. Lakin bunun kararını verecek olan kendisi değildir. Yüzleşme halen başlamamıştır ve damgacı, yaşayacaklarından haberdar değildir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu