Çocuk Kitapları

Yamyamlar Arasında Pdf indir

Yamyamlar Arasında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yamyamlar Arasında kitabı 64 olarak çıkarılmıştır. Osa Johnson tarafından kaleme alınan Yamyamlar Arasında isimli kitap 9786254074028 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yamyamlar Arasında kitabını 22.05.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yamyamlar Arasında pdf oku indir.

Yamyamlar Arasında pdf indir

Yeni evlenen Martin ve Osa’nın büyük bir hayali mevcuttur. Martin’in Jack London ile yaptığı bir seyahatte Pasifik denizinde bazı adlarda hâlâ yamyamların yaşadığını söylemesiyle bu adalara gidip onların doğal durumlarını filme alıp medeni dünyaya göstermek.
Pasifik adalarında tehlike dolu birkaç yolculuk ile şimdiye kadar dünyanın hiç görmediği yaşamları filme alırlar. Gördükleri gerçekten ürkütücüdür ve bir insanın bir insana böyle bir şey yapabileceği gerçekten akıl alacak gibi değildir.
Daha fazla dayanamazlar ve sekiz ay süren son gezilerinden, medeniyetin incelik ve rahatlığına karşı duydukları özlem ile memleketlerine dönerler.
Yaşadıklarıysa bu kitabın sayfaları arasında sizleri beklemektedir.

Yamyamlar Arasında kitap özeti

Yamyamlar Arasında pdf oku

Yamyamlar Arasında Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu