Pdf Kitap

Yalnızlık Psikolojisi Pdf indir

Yalnızlık Psikolojisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 100 sayfadan oluşan Yalnızlık Psikolojisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Turgay Çam tarafından kaleme alınan Yalnızlık Psikolojisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13 x 19.5 cm ebatındadır. Yalnızlık Psikolojisi kitabını 9786254128868 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yalnızlık Psikolojisi pdf oku indir.

Yalnızlık Psikolojisi pdf indir

Bir düşünün!
İnsanlara karşı kendinizi kapatmak üzeresiniz. Birçok durumdan yorulmuş ve bıkmışsınız. Artık tutunacak bir dal bulamayıp kendi benliğinizde kimseden ilgi, sevgi, bir şey beklemeden yaşamaya çalışıyorsunuz. Daha sonra karşınıza bir kişi çıkıyor ve sizi bu durumdan kurtarıyor.
Yalnızlık Psikolojisi arada bir kendi kendimize, arada bir de başkalarının oluşturduğu önüne geçeri, korkularımızı, ön yargılarımızı nasıl aşacağımızı, yaşadıklarımız karşısında kaderimiz sandığımız mutsuz yaşantımızı, algılarımızı farkındalıklar ile bakış açımıza farklı bakarak daha anlayışla mutluluğa, pozitif düşünceye nasıl dönüştüreceğimizin kısa bir hikayesidir.

Yalnızlık Psikolojisi kitap özeti

Yalnızlık Psikolojisi pdf oku

Yalnızlık Psikolojisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu