Çocuk Kitapları

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi Pdf indir

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabı 304 olarak çıkarılmıştır. Keiji Nakazawa tarafından kaleme alınan Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi isimli kitap 9786055678265 dilinde ve 1. Hm. Kağıt ebatındadır. Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitabını 20.08.2011 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi pdf oku indir.

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi pdf indir

Yalınayak Gen, atom bombasının öncesini, bombanın atıldığı günü ve sonrasını, bir çocuğun gözünden anlatan kuvvetli, trajik ve otobiyografik bir öyküdür. Duyguların ve yaşananların dürüstçe ifadesi, dünyanın dört bir yanındaki çocuklara ve yetişkinlere hitap etmektedir. Yalınayak Gen, savaşın masum insanlara yaşattığı acıların bir hatırlatıcısı ve korkunç bir acı kaynağı olan atom bombasının belgesidir. Bu kitap dört bölümlük bir dizinin ilk kitabıdır.

Gen, 20.yüzyılın en büyük vahşetlerinden birine etkili bir biçimde tanıklık eder. Kendinizi bu müthiş kitaba bırakın; buğulu gözlere ve Japon tarzı çizgi romanın olağanüstü anlatımına alışın. Bu akılda kalıcı ve hüzünlü öykü, hafızanızda asla unutamayacağınız radyoaktif bir krater açacak. Aslını söylemek gerekirse Gen, ihtiyaç duyulan sihirli numarayı yapan az sayıdaki çizgi romanlardan.. Kağıdın üzerindeki o ufak işaretler gerçek bir yaşama dönüşüyor.
Art Spiegelman
Pulitzer Ödülü Sahibi Çizgi Romancı

Yalınayak Gen’i bir solukta okuyup bitirdim. Hem keyiflendim, hem dehşet duyguları yaşadım. Merakla devamını bekliyorum.
Bilgin Adalı

TUDEM büyük bir sürpriz yaparak Türkiye’de bir ilke imza atıyor, Manga yayınlıyor. Bunu yaparken de çizgi romanı çok ciddiye aldığını her sayfasında gösteriyor.
Ümit Kireççi

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi kitap özeti

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi pdf oku

Yalınayak Gen 1 / Hiroşima’nın Hikayesi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu