Çocuk Kitapları

Yağmur Adam ve En Güzel Dans Pdf indir

Yağmur Adam ve En Güzel Dans pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Yağmur Adam ve En Güzel Dans kitabı 32 olarak çıkarılmıştır. Özge Bahar Sunar tarafından kaleme alınan Yağmur Adam ve En Güzel Dans isimli kitap 9786052079539 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Yağmur Adam ve En Güzel Dans kitabını 31.01.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Yağmur Adam ve En Güzel Dans pdf oku indir.

Yağmur Adam ve En Güzel Dans pdf indir

Bulutlar kaybolup gidince yağmuru özlemez mi kimse?
Güneşin gökte pırıl pırıl parladığı bir gün yemyeşil kırlar, piknik yapan, uzanıp kitap okuyan, bisiklet süren neşeli insanlarla dolmuştur. Ama aniden kapkara bulutlar gökyüzünü kaplar ve göz gözü görmeyecek bir sağanak başlar. Herkes mutsuzdur, bu yağmur da nereden çıkmıştır? Bir anda şimşek çakar ve senedirımla birlikte yer yer gri yer yer kapkara biri belirir: Yağmur Adam! İnsanların yağmurdan bu kadar mutsuz olmasına içerlemiştir ve bir daha dönmemek üzere ortadan kaybolur. Bu güneşli, sıcak ve boğucu günler nasıl geçecektir? Yağmur kimileri için güneşli bir günü mahveden bir şeyken, kimileri için büyülü bir müzik olabilir mi?
Özge Bahar Sunar, bu öyküde yağmurun yaşamımızdaki önemini işitme engelli bir kız aracılığıyla anlatıyor. Uğur Altun’un dikkat çekici çizimlerinde, susuz günlerin doğayı nasıl değiştirdiğini göze çarpıyor. Sıcak bir günde düşen yağmur damlaları bazı insanlar için ferahlatıcı bir nefes, çiçekler için can olurken, ufak bir kız için şimdiye kadar görülmüş en güzel dansın şarkısı oluyor.

Yağmur Adam ve En Güzel Dans kitap özeti

Yağmur Adam ve En Güzel Dans pdf oku

Yağmur Adam ve En Güzel Dans Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu