Çocuk Kitapları

Wittgenstein’ın Gergedanı Pdf indir

Wittgenstein’ın Gergedanı pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789753429917 sayfadan oluşan Wittgenstein’ın Gergedanı kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Françoise Armengaud tarafından kaleme alınan Wittgenstein’ın Gergedanı isimli kitap Le Rhinocéros de Wittgenstein dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Wittgenstein’ın Gergedanı kitabını 22.08.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Wittgenstein’ın Gergedanı pdf oku indir.

Wittgenstein’ın Gergedanı pdf indir

Küçük Filozoflar Dizisi, 9-14 yaş çocuklar için filozofların hikâyelerini anlatan çok güzel resimlenmiş kitaplardan oluşuyor. Diziyle çocukların felsefeye zevkli bir giriş yapmalarını, kendi sorularının peşinden gitme alışkanlığı kazanmalarını amaçlıyoruz. Wittgenstein’ın Gergedanı dizinin on yedinci kitabı.

“Birinci Dünya Savaşı sırasında şifre uzman kişilerını almış bir telaş: Gizli ajan Ludwig Wittgenstein’ın defterindeki kelimelerin anlamı ne acaba?
Şifreyi bakalım kim çözecek? Bunun yanı sıra bir başka merak konusu: Ajan Wittgenstein neden bir hayvanın peşine düşmüş?”

Wittgenstein’ın Gergedanı kitap özeti

Wittgenstein’ın Gergedanı pdf oku

Wittgenstein’ın Gergedanı Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu