Çocuk Kitapları

Winston’ın Bulmaca Dünyası Pdf indir

Winston’ın Bulmaca Dünyası pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Winston’ın Bulmaca Dünyası kitabı 288 olarak çıkarılmıştır. Eric Berlin tarafından kaleme alınan Winston’ın Bulmaca Dünyası isimli kitap 9789752121225 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Winston’ın Bulmaca Dünyası kitabını 09.02.2016 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Winston’ın Bulmaca Dünyası pdf oku indir.

Winston’ın Bulmaca Dünyası pdf indir

Winston Breen bulmaca çözmeyi çok seven, baktığı her yerde; gazetelerde, kitaplarda, hatta pizza dilimlerinde bile bulmaca bulabilen bir çocuktur.
Kız kardeşine onuncu doğum gününde armağan olarak aldığı antika kutu, Winston’ın bulmacalar hususundaki kabiliyetine gölge düşürür. Çünkü kutunun gizli bir bölmesi mevcuttur ve içinden çıkan tahta şeritlerde bir şifre yazmaktadır. Ne var ki Winston ne yaparsa yapsın bu tahta şeritlerin sırrını çözemez. Ta ki günün birinde bir yabancının gelip aynı tahta şeritlerin kendisinin bunun yanında iki kişide daha olduğunu ve işbirliği yaptıkları takdirde onları dünyanın en büyük hazinelerinden birine götüreceğini söyleyene dek…
Winston’ın Bulmaca Dünyası okudukça karşınıza çıkan bulmacaları çözmekten keyif alacağınız ve en sonunda sizi hazineye kavuşturacak heyecan dolu keyifli bir kitap.

Winston’ın Bulmaca Dünyası kitap özeti

Winston’ın Bulmaca Dünyası pdf oku

Winston’ın Bulmaca Dünyası Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu