Çocuk Kitapları

Veteriner Olacağım Pdf indir

Veteriner Olacağım pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9786254052408 sayfadan oluşan Veteriner Olacağım kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Catherine Ard tarafından kaleme alınan Veteriner Olacağım isimli kitap Vet in Training dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Veteriner Olacağım kitabını 08.02.2021 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Veteriner Olacağım pdf oku indir.

Veteriner Olacağım pdf indir

VETERİNER OLMAK İSTİYORSUN
BUNUN İÇİN GEREKEN BİLGİ VE BECERİYE SAHİP MİSİN?
Kısa ama öz bilgilerle dolu bu kitap, hayvanlar ve onlara nasıl bakılabileceği ile ilgili merak ettiğin her şeyi öğrenmeni sağlayacak.
Basit görevleri yerine getir ve veterinerliğin farklı türlerini keşfedip hayvanların sağlıklı kalmalarına nasıl yardımcı olabileceğini öğrenirken, pratik deneyim kazan.
Bu seri, çocukların STEM konularına ve onlarla ilişkili olağanüstü mesleklere ilgi duymalarını sağlamayı amaçlamaktadır. Çocuklar bu seri ile doktorluktan astronotluğa bir çok meslek için gerekli bilgi ve beceriler ile ilgili fikir sahibi olacaklar. STEM eğitimi, fen (science), teknoloji (technology),  mühendislik (engineering) ve matematik gibi dört mühim disiplinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir öğretim modeli olarak tanımlanmaktadır.

Veteriner Olacağım kitap özeti

Veteriner Olacağım pdf oku

Veteriner Olacağım Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu