Çocuk Kitapları

Veteriner Hekim Eylül Pdf indir

Veteriner Hekim Eylül pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Veteriner Hekim Eylül kitabı 24 olarak çıkarılmıştır. Gina Bellisario tarafından kaleme alınan Veteriner Hekim Eylül isimli kitap 9786052423660 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Veteriner Hekim Eylül kitabını 21.05.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Veteriner Hekim Eylül pdf oku indir.

Veteriner Hekim Eylül pdf indir

Bir veteriner hekim ne yapar? Hadi sen de bizimle birlikte keşfet! Dr. Eylül bir veteriner hekim. Bir okulu ziyaret ediyor ve sınıfın kobay faresi Fıstık’a genel sağlık kontrolü yapıyor. Öğrencilere kullandığı aletleri gösteriyor. Onlara veteriner hekimlerin yaptığı şeyleri anlatıyor. Böylelikle öğrenciler, Fıstık’a nasıl daha iyi bakacaklarını öğreniyorlar. Veteriner Hekim Eylül ile tanışmak çok heyecan verici!
 
Meslekler serisinin bu kitabında, veteriner hekimlerin kullandıkları aletleri ve araçları yakında zamandan tanıyabilir, evcil hayvanlarımızı nasıl tedavi ettiklerini öğrenebilirsin. Veteriner Hekim Eylül, veteriner hekimlerin toplumumuza yaptıkları yardımı, çocukların keyifle okuyacağı bir metin ve birbirinden keyifli çizimlerle sunuyor. Üstelik hikâyenin sonunda, köpekler için nasıl çiğneme oyuncağı yapabileceğimizi tüm ayrıntı kısmıyla öğreniyoruz. Çünkü evcil hayvanlarımızın oyun oynamaveya ihtiyacı mevcuttur.

Veteriner Hekim Eylül kitap özeti

Veteriner Hekim Eylül pdf oku

Veteriner Hekim Eylül Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu