Çocuk Kitapları

Vesta-Linnea Ayışığında Pdf indir

Vesta-Linnea Ayışığında pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 9789752521407 sayfadan oluşan Vesta-Linnea Ayışığında kitabı TÜRKÇE olarak çıkarılmıştır. Tove Appelgren tarafından kaleme alınan Vesta-Linnea Ayışığında isimli kitap 22.01.2016 dilinde ve Karton Kapak ebatındadır. Vesta-Linnea Ayışığında kitabını Salla Savolainen numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vesta-Linnea Ayışığında pdf oku indir.

Vesta-Linnea Ayışığında pdf indir

Vesta-Linnéa dışarı çıkmak istiyor. Hem istiyor hem istemiyor. Yorganı başının üzerine çekip kalp atışlarını dinliyor. Ama ufak kardeşi Wendla, Vesta’nın yorganının ucunu kaldırıp içeri Paskalya’dan beri sakladığı prenses yumurtasını itince yataktan kalkmak eskisi kadar zor gelmiyor.
Kulübede oynarlarken Wendla, “Bazı zaman niçin bu kadar üzgün oluyorsun anlamıyorum? Ben her zaman kalkıp oynamak isterim,” diyor. Vesta-Linnéa nedenini bilmiyor. O karanlık, tatsız tuzsuz sabahlarda kendini nasıl hissettiğini bir türlü anlatamıyor.
Tove Appelgren’in yazdığı, Salla Savolainen’in resimlediği serinin beşinci kitabında Vesta-Linnéa bir insanın ne kadar üzgün olabileceğini düşünüyor ve üzüntü adı verilen şeyle nasıl başa çıkılacağını keşfediyor.
Tove Appelgren, Vesta-Linnéa serisiyle duyguları ve kendini tanıyıp kabul etmek üzerine sımsıcak öyküler anlatıyor. 

Vesta-Linnea Ayışığında kitap özeti

Vesta-Linnea Ayışığında pdf oku

Vesta-Linnea Ayışığında Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu