Edebiyat Kitapları

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) Pdf indir

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) kitabı 248 olarak çıkarılmıştır. Paulo Coelho tarafından kaleme alınan Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) isimli kitap 9789750740961 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) kitabını 15.10.2019 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) pdf oku indir.

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) pdf indir

Veronika görünüşte her istediğine sahip, renkli bir yaşam süren, erkeklerle gezip tozan genç ve güzel bir kadındır. Buna karşın bir şeylerin eksik olduğu hissiyle mutsuz bir hayat sürer. Başarısız bir intihar girişiminin ardından kendini bir akıl hastanesinde bulur. Üstelik çok kısa bir ömrü kaldığını öğrenir. Zaten ölmek isteyen Veronika, bu sürede başka dünyaların bireylerinı tanırken kendi benliğini de keşfetmeye başlar.
Paulo Coelho, Bosna ve Slovenya’da geçen, en bi hayli beğeni alan romanlarından birisi olan Veronika Ölmek İstiyor’da, varoluşumuzun her dakikasında yaşam ile ölüm arasında bir seçim yapıyormuş gibi hissetmemizi istiyor. Toplumun alışılmış kalıplarının dışına çıkanları, farklı düşünceleri yüzünden önyargıları göğüslemek zorunda kalanları ve tüm olumsuzluklara rağmen yaşamın sonsuz değerini anlatıyor.

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) kitap özeti

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) pdf oku

Veronika Ölmek İstiyor (Ciltli Baskı) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu