Edebiyat Kitapları

Vahşi Hayat Pdf indir

Vahşi Hayat pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Vahşi Hayat kitabı 168 olarak çıkarılmıştır. Richard Ford tarafından kaleme alınan Vahşi Hayat isimli kitap 9786257027281 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Vahşi Hayat kitabını 24.06.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vahşi Hayat pdf oku indir.

Vahşi Hayat pdf indir

Sarf etmek istemeyeceğiniz bazı sözcükler mevcuttur, mühim sözcükler, parçalanmış hayatların sorumlusu tutulabilecek sözcükler, mahvolmaması gereken ve mahvolmasını kimsenin istemediği ama mahvolmuş bir şeyi onarmaya çalışan ve yine de onaramayan sözcükler. Tüm gördüklerimi babama anlatmak veya tek kelime etmeyeceğime dair bana güvenebileceğini anneme söylemek bu türden sözcükleri gerektiriyordu; büyük resimde hiçbir işe yaramayacağı için hiç söylenmemesi daha iyi olan sözcükleri.
 
On altı yaşındaki Joe Brinson anne babasıyla Montana’nın Great Falls şehrine taşınır. Babası Jerry, iş adamlarının rağbet ettiği bir golf kulübünde, annesi Jeanette ise bir yüzme okulunda eğitmen olarak iş bulurlar. Lakin Jerry golf kulübündeki işini kaybeder. Bu arada Kanada sınırına yakın dağlık bölgedeki ormanlarda, yerleşim yerlerini tehdit eden bir yangın başlar. Jerry Brinson, Great Falls’taki makûs talihlerini döndürmek için gönüllü olarak yangın söndürme ekibine katılır, fakat işler istediği gibi gitmeyecektir; zira başka bir yangın da evlerine doğru çoktan ilerlemeye başlamıştır.
Amerikan edebiyatının yaşayan en büyük isimlerinden birisi olan Richard Ford’un yazarlık yaşamındaki kilit eserlerden Vahşi Hayat, İpek Şoran’ın çevirisiyle…
 
“Ford, Hemingway’in ilk dönemlerini anımsatır. Çoğu yazar bu mukayeseden sağ çıkamaz; Ford hariç. Vahşi Hayat bu açıdan daimî bir yere sahiptir.”
-Peter S. Prescot

Vahşi Hayat kitap özeti

Vahşi Hayat pdf oku

Vahşi Hayat Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu