Çocuk Kitapları

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 95 sayfadan oluşan Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Jack London tarafından kaleme alınan Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitabını 9786052491782 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku indir.

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf indir

İnsanlar, 1800´lü senelerın sonuna doğru, sarı renkli bir maden keşfetmişlerdi. Adına altın denen bu sarı renkli kıymetli madeni elde etmek için akın akın kuzey kutup bölgesine gidiyorlardı. İnsanların orada bulunan ağır kış koşullarında köpeklere ihtiyaçları vardı. Bu köpekler, kuvvetli olmalı orada kış ağır iklim koşullarına, kar ve buza dayanıklı olmalıydı. Buck gazete okuyamazdı. Eğer okuyabilseydi, kuvvetli, uzun tüylü köpekleri bekleyen tehlikelerden haberdar olurdu. 

Başka köpeklerde vardı. Ama onlar mühim değildi. Bu köpeklerin biri gelir, diğeri giderdi. Hiç kimse onları önemsemezdi. Bazıları da kalabalık köpek kulübelerinde hayatlarını devam ettirirdi.

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) kitap özeti

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) pdf oku

Vahşetin Çağrısı Dünya Çocuk Klasikleri (7-12 Yaş) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu