Çocuk Kitapları

Uzayda Sahibini Arayan Köpek Pdf indir

Uzayda Sahibini Arayan Köpek pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Uzayda Sahibini Arayan Köpek kitabı 164 olarak çıkarılmıştır. Göktuğ Canbaba tarafından kaleme alınan Uzayda Sahibini Arayan Köpek isimli kitap 9786050933819 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Uzayda Sahibini Arayan Köpek kitabını 09.03.2017 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uzayda Sahibini Arayan Köpek pdf oku indir.

Uzayda Sahibini Arayan Köpek pdf indir

Siz hiç konuşan ve kitap okuyan bir köpek gördünüz mü?
Hem de uzayın derinliklerinde!
 
Genç kuşağın başarılı kalemlerinden Göktuğ Canbaba’dan sıradışı bir karakter ve kahkaha dolu bir öykü daha
 
Birbirinden enteresan icatlarıyla etrafa ün salmış Mucit, sevgili eşi Papatya ile mutlu mesut yaşıyordu. İnsanlardan uzak hayatları huzur doluydu.
Ta ki Papatya bir gün nereden geldiği belli olmayan bir uzay gemisi tarafından kaçırılıncaya dek! Mucit’in, SivriKulak adını verdiği tatlı yavru köpekle tanışması da aynı gün oldu. Bu bir tesadüf olamazdı. Aradan on yıl geçti…
 
Mucit, karısını bulmak için birden fazla icat yaptı. Uzay gemisi de bunlardan biriydi. Ama Mucit’in yükseklik korkusu vardı. Bundan dolayı uzaya gidecek cesur kahraman, SivriKulak’tan başkası değildi!

Uzayda Sahibini Arayan Köpek kitap özeti

Uzayda Sahibini Arayan Köpek pdf oku

Uzayda Sahibini Arayan Köpek Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu