Çocuk Kitapları

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi Pdf indir

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 96 sayfadan oluşan Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Önder Tekin tarafından kaleme alınan Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 19.5 cm ebatındadır. Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi kitabını 9786057153913 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi pdf oku indir.

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi pdf indir

Uçar gezer olma ihtimalimizin yanında yemeklerin havada uçuştuğu ve aslan misali ağzımızı açmak zorunda olduğumuz bir ortam burası. Nefes almanın büyük bir nimet olduğunu düşüneceğimiz uçsuz bucaksız uzayda sapan taşı gibi dönmekteyiz.
Büyük patlamadan ziyade büyük tasarım diyebileceğimiz bir sistemde gök cisimleri müthiş bir ahenk ile dönmekteler.
Yükseğe çıktıkça yakınlaştığımız yıldızlara incelediğimizde ışıltılarından gözlerimizi bir an olsun alamayız. Hele ki yıldız burçlarının ahenkli yaratılışları bizleri çokça kez hayrete düşürür.
Su poşetlerinin içinde ellerimizi yıkamak zorunda olduğumuz ve tek bir soluk için sahip olduğumuz her şeyi verebileceğimiz uçsuz bucaksız uzay tam -270 derece!
Bu ve bunun gibi bir çok faydalı bilginin bulunduğu kitabımızı bir çırpıda okuyacağınızı bekliyoruz. Yepyeni kitaplarda yeni heyecanlarla buluşmak ümidiyle…

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi kitap özeti

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi pdf oku

Uzay / Hayretengiz şeyler Serisi Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu