Akademik Kitaplar

Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Pdf indir

Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Birsen Yayınevi aracılığıyla çıkarılan Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Kitabı 302 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi kitabı 13.50×20.00 cm‘dir. 9789755115320 nolu ISBN numarasına sahip Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi kitabının yazarı İsmail KaşıkçıUygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi PDF indirebilirsiniz. 

Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Kitabı Pdf indir

Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri ve Standartları, meslek okullarında ve üniversitelerde okutulması gereken bir derstir. Elektrik şebeke ve sistemlerinde teorik bilginin bunun yanında, plan, proje ve tasarımda norm ve standartlar çok mühim bir yer teşkil eder. IEC ve EN standartları bugün her ülke aracılığıyla kullanılmakta yahut ülkenin özel yapısına göre düzenlenmektedir. IEC 60 364, 1000 Va kadar elektrik tesislerinin kurulmasında kullanılan tek standarttır. Bu standardın temelini DIN VDE 0100 oluşturmaktadır.

Bu kitapta IEC 60 364ün çok mühim bölümleri şekillerle pratiğe uygun bir biçimde açıklanmıştır. Lakin bu standardın tümünü bir kitapta açıklamak olanaksızdır. IEC ve VDE normları aşağı yukarı aynı olduğundan her iki standart numaraları da verilmiştir. VDE standartları daha kapsamlı bir şekilde olduğundan bazı konularda VDEye ağırlık verilmiştir (Misal verilecek olursa: kablo ve iletkenlerin akım taşıma kapasiteleri ve bina tesisatçılığı gibi). Resim ve tablolar arka sayfada verilen kaynaklardan kısmen alınmış ve yeniden pratiğe uygun bir biçimde çizilmiştir.

Etiketler: Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Pdf oku , Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi Pdf kitap indir, Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi pdf oku ücretsiz, Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi kitap indir ücretsiz, Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi pdf indir yandex, Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi pdf oku özet, Uygulamalı Alçak Gerilim Elektrik Tesisleri İsmail Kaşıkçı Birsen Yayınevi kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu