Bilgisayar Kitapları

Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Pdf indir

Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Pdf indir, kitap sever takipçilerimiz için  Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Abaküs Kitap aracılığıyla çıkarılan Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Kitabı 336 Sayfa sayfadan bir araya gelmektedir. 1. Hamur Kağıt baskı ile çıkan Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap kitabı 16.50×24.00 cm‘dir. Eylül 2019 nolu ISBN numarasına sahip Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap kitabının yazarı Bülent ÇobanoğluUygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap PDF indirebilirsiniz. 

Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Kitabı Pdf indir

Swift 5.0 sürümü ile hazırlanan swift programlama kitabımızda bulunan 178 adet swift playgrounds ve iOS uygulama-projesiyle swift dilinin inceliklerine hakim olurken, bölüm sonu soru ve yanıtlarıyla detaylarınızi pekiştireceksiniz.

Swift’e giriş (var, let, print, func)
Değişkenler, sabitler ve tipleri
Sayı sistemleri ve rastgele sayı üretimi
Operatörler ve aritmetiksel işlemler
Seçimli yapılar (if, if-else, switch case)
Döngüler (Loops)
Veri yapıları 1: Diziler (Arrays)
Veri yapıları 2: Yığın, Kuyruk, Demet, Küme ve Sözlük
Fonksiyon tanımlama (func)
String ve karakter işlemleri
Nesne odaklı programlama: sınıflar, nesneler ve yapılar
Protokol odaklı programlama: protokoller ve extensionlar
Jenerikler (Generics)
Hata yakalama (try, catch, guard, defer, assert)
iOS MVC mimarisi ve kodlama ortamı sıra sıra iOS (Mobil) programlama (iOS projeleri)
XCTest ile test yazılımı geliştirme (Unit test, XCTAssert İfadeleri)

Etiketler: Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Pdf oku , Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap Pdf kitap indir, Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap pdf oku ücretsiz, Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap kitap indir ücretsiz, Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap pdf indir yandex, Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap pdf oku özet, Uygulama ve Projelerle Swift Programlama (Eğitim Videolu) Bülent Çobanoğlu Abaküs Kitap kitap özeti. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu