Çocuk Kitapları

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 Pdf indir

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 kitabı 120 olarak çıkarılmıştır. Süleyman Ezber tarafından kaleme alınan Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 isimli kitap 9786052793329 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 kitabını 20.05.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 pdf oku indir.

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 pdf indir

11 yaşında bir çocuk olan Hıçkırık’ı diğer çocuklardan ayıran çok mühim bir özelliği var:  o aslında dünyanın en gelişmiş yapay zekâsına sahip robotu.
 
Uzaydaki haberleşme uydusunun yörüngeden çıkmasıyla dünya çapında işler karışır. Televizyon yayınları karışır, uçaklar yanlış havalimanlarına iner, gemiler karaya oturur. Haberleşme uydusunun tekrar yörüngesine yerleştirilmesi için ise insan kadar akıllı olan fakat oksijene ihtiyaç duymayan birine ihtiyaç mevcuttur. Bu defa Hıçkırık’ı çok zor bir görev bekliyor.

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 kitap özeti

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 pdf oku

Uydu Kurtarma Operasyonu / Robot Arkadaşım 3 Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu