Çocuk Kitapları

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) Pdf indir

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde TÜRKÇE sayfadan oluşan Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) kitabı 164 olarak çıkarılmıştır. Şöhret Doğruyol Sağbaş tarafından kaleme alınan Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) isimli kitap 9786254141195 dilinde ve Kitap Kağıdı ebatındadır. Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) kitabını 09.04.2022 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) pdf oku indir.

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) pdf indir

On sekiz saat süren bir eve dönüş macerası…
 
 
İhtiyaç duyduğu her şeye sahip olduğunu düşünen Mavi, kendini aniden fantastik bir macerasın içinde bulur. Resim sergilerindeki tablolarda görmüş olduğu türden güzelliklerle ve bir o kadar da enteresanlıklarla dolu, çocuk, genç, yaşlı demeden herkesi olumlu etkileyecek, huzurun, iyiliğin ve bilgeliğin egemen olduğu ütopik bir dünya çapındadır artık. Her aşamasında sürprizlerle karşı karşıya geldiğı olağanüstü yolculukta ona Kitap isimli, turuncu saçlı, çok güzel bir kız eşlik eder.
 
 
Sen de Mavi ile Kitap’ın dünyasını keşfetmeye, hayata karşı bakış açını değiştirmeye, sıradanlıklardan sıyrılmaya hazır mısın?
Gizemli, bunun yanı sıra da keyifli bir yolculuk seni bekliyor.

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) kitap özeti

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) pdf oku

Ütopyaya Yolculuk (Karton Kapak) Pdf indir

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu