Edebiyat Kitapları

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) Pdf indir

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) pdf indir, PDF kitap indirme sitemizde 1608 sayfadan oluşan Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) kitabı Karton Kapak olarak çıkarılmıştır. Maggie Stiefvater tarafından kaleme alınan Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) isimli kitap TÜRKÇE dilinde ve 13.5 x 21 cm ebatındadır. Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) kitabını 9789521472671 numarası ile sorgulayabilir ve satın alabilirsiniz. Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) pdf oku indir.

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) pdf indir

Ürperti
Gözlerimi açtım, yalnızca Grace ve ben vardık, artık ondan ve benden başka hiçbir yerde hiçbir şey yoktu. Sanki öpücüğümü ve beni içinde tutmak istermişçesine dudaklarını birbirine bastırıyor, avcumdaki bir kuş kadar kırılgan bu anı tutuyordu.

soğuk
Grace senelerce evinin arkasındaki ormanda yaşayan kurtları seyretmiştir. Aralarından bir tanesi, sarı gözlü olan -onun kurdu- ise bakışlarına hep karşılık vermiştir. Birbirlerine tanıdık gelseler de Grace nedenini bilmemektedir. 

Sıcak
Sam ikili bir hayat sürdürmektedir. Kurtken, sevdiği kızın sessiz bakışları altında yaşamaktadır. Lakin her sene kısa bir süreliğine tekrar insan olmasına rağmen Grace’le konuşmaya cesaret edememiştir… şuana dek

Ürperti
Grace ve Sam için sevgi, adını koyamadıkları bir his olmuştur. Lakin bir kez dile getirildiğinde görmezden gelinemez bir hal alacaktır. Sam insan formunda kalmaya çabalamalı, Grace ise onu yanında tutmaya çalışmalıdır. Lakin bunun için geçmişin yaralarına, şimdiki zamanın kırılganlığına ve geleceğin imkânsızlığına göğüs germek zorunda kalacaklardır…

“Ürperti giderek gözler önüne serilen bir gizeme, hakiki bir macera hissine ve hem insanlardan hem de kurtlardan gelen tehlikelere dair bir kitap.” 
-The Sunday Telegraph-

“Kimi zaman şairane bir hale bürünen, her yaştan okuru kendine bağlayacak, çok güzel yazılmış bir hikâye.” 
-Bookpage-
 
Beklenti
Kurt kafatasındaki insan gözleri bana suyu hatırlatıyordu: Bahar göğünü görülmektediran berrak su mavisi, yağmurda bulanmış bir dere kahverengisi, yazın yosun tutmaya başladığında rengi değişen göl yeşili, karla kaplı bir nehrin grisi. Eskiden yağmurla ıslanmış huşların arasından beni izleyen yalnızca Sam’in gözleriydi fakat şimdi bütün sürünün bakışlarını üzerimde hissediyordum; bilinen şeylerin, söze dökülmeyen şeylerin ağırlığıyla.

özlem.
Grace ve Sam birbirlerine kavuştukları anda, bir daha ayrılmamak için savaşmak zorunda kalacaklarını anlamışlardır. Sam için bu, kurtadam geçmişiyle hesaplaşmak manasına gelmektedir; Grace içinse git gide belirsizleşen bir gelecekle yüzleşmek… 

kayıp.
Bir anda dünyalarına giren yeni kurt Cole’un geçmişi ızdırap ve tehlikeyle doludur. Genç adam kendi iblisleriyle savaşırken kurt yaşamına kucak açmakta ve insanlıkla bağlarını koparmaya çalışmaktadır. 

beklenti.
Grace, Sam ve Cole için hayat iki kuvvet -kurt ve insan- arasındaki karşılaşmadan ibarettir; aşk ise iki farklı yüzünü hep aynı anda göstermektedir: yürek parçalayan ve mest eden, özgürleştiren ve tutsak azaltan, kışkırtan ve ürküten… Ama üç gencin dünyaları parçalanırken bile beklentileri hep aşk olacaktır…

“Ürperti, hayranların daha fazlasını istemesine yol açtıysa, Beklenti onları kesinlikle yalvartacak.”
-Romantic Times-
 
Ebedi
önce. Tanıştıklarında Sam bir kurt, Grace ise genç bir kızdır. Sam insan olmanın yolunu bulur ve sevgileri mesafeli bir meraktan, ortak yaşamın içtenyetine dönüşür. 

şimdi. Öyküleri aslında bu noktada sonlanmalıydı fakat Grace’in insan bedeninde kalamayacağı görülmektedir. Artık bir kurttur. Ve Mercy Falls’un kurtları korkunç bir biçimde avlanma tehlikesiyle yüz yüzedır. 

ebedi. Sam, Grace uğruna her şeyi feda etmeye hazırdır. Lakin bir erkeğin saf aşkı, yıkıcı ve saldırgan bir dünyayı değiştirmeye yetecek midir? Geçmiş, şimdiki zaman ve gelecek çarpışmak üzeredir. Ölüm veya yaşam, veda yahut ebediyet… Her şey bu çarpışmaya bağlı. 

“Edebi bir uyuşturucu…Pençesinden kurtulamayacaksınız.” 
-Sunday Telegraph-

“Bu büyüleyici kitabı elinizden bırakmanız olabilecek değil. Hem dişli, pençeli paranormal eserlere müthiş bir katkı hem de incelikle kaleme alınmış bir aşk hikâyesi.” 
-Voya-
 
Günahkar
“Sanki herhangi bir seçeneğim varmış gibi konuşuyorsun. Varoluşumu değiştiremem. Ben bir oyuncuyum, bir şarkıcıyım, bir kurtadamım, bir günahkârım.” Bulunan. Cole’un Kaliforniya’ya gelmesinin tek sebebi var: Isabel’in kalbini geri kazanmak. Isabel, Cole’un mahvolmuş ve bitik yaşamından kaçmış, böylece genç adamın yaşamını daha da kötü hale getirmiştir. Şimdi Cole’un tek amacı yeniden Isabel’le olmak değildir. Ona ihtiyacı da mevcuttur. Kaybolan. Isabel, Los Angeles’ta yeni bir hayat kurmaya çalışsa da durum ümitsizdir. Birçok sahte insan gibi oyuna dahil olabileceğini bilmesine rağmen amacını sorgulamaya başlamıştır. Ne için oynuyordur? Günahkâr. Cole ve Isabel’in paylaşımı yaptığı geçmişin bir geleceği yok gibidir. Lakin birbirlerini kurtaracak veya yıkımlarına yol açacak güç yine onların elindedir. Kesin olan tek şeyse asla vazgeçmeyecekleridir. “Kendine yabancılaşmış kurtadamların ve ilk aşkın şiirsel hikâyesi… Stiefvater’in karakterleri çok enteresan ve bi hayli orijinal.” -Publishers Weekly-

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) kitap özeti

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) pdf oku

Ürperti Serisi Takım Set (4 Kitap) Pdf indir

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu